Obrazová etiketa Ladislava Špačka

Volný čas

Chcete dodržet pravidla etikety, ale nelákají vás příliš dlouhé texty? Pak oceníte knihu

Obrazová etiketa Ladislava Špačka.

 

Obrazová etiketa poskytuje podrobné informace o pravidlech chování ve všech oblastech rodinného a společenského života i světa byznysu – to vše jen formou fotografií. Kniha obsahuje všechny podstatné okruhy etikety, jako je oblékání, stolování, seznamování, představování a zdravení, ples, promoce, chování ve vlaku či tramvaji, ve firmě a úřadu a mnoho dalších, a prezentuje je jen fotografiemi, text se omezuje na stručné popisky. Obraz je mnohdy názornější než text, ve zlomku vteřiny nám řekne to, co text musí zdlouhavě vysvětlovat.  OBRAZOVÁ  ETIKETA  je  moderní  etiketa  vyjádřená  moderní  formou. Popisky jsou české a anglické, kniha se proto hodí jako studijní příručka i jako dárek pro

 

 

naše i zahraniční manažery, pro klienty a účastníky firemních workshopů a eventů. Zajímavostí je, že v knize kromě profesionálních modelek a modelů se objevují skuteční rektoři, právníci, soudci, profesoři, ředitelé a manažeři.

 

Ladislav Špaček je původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu  knih  o  etiketě: Etiketa, Velká  kniha  etikety,  Nová  velká  kniha  etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku, vyprávěj, a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho poslední publikací  je  obsáhlá Business  etiketa  a  komunikace.  Působí  jako  konzultant  v  oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029.

Účinkují

Ladislav Špaček

Termíny