Koncert Maok & LaiSonore v Praze

Hudba

Zažijte v předvánočním období trochu zaslouženého klidu a nasajte atmosféru hudby vnitřních krajin. Na koncertě v pražské Ústřední knihovně se Maok poprvé představí se svým hudebním tělesem LaiSonore.

 

Účinkují

Maok: Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, z nichž např. Vysoké Tatry – Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce apod., jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. Hudbě se věnuje již 20 let.

Tento koncert je výjimečnou událostí, protože jde o první představení jeho kapely v ČR a zároveň o doposud největší vystoupení v krásném (velkém) sále Ústřední městské knihovny v Praze. Spolu s ním vystoupí muzikanti s rozličnými hudebními nástroji a celkem 14 členů pěveckého sboru, aby společně vytvořili nezapomenutelný večer.

Přijďte zažít krásu hudby.

Video o projektu zde: http://www.martinvrabko.com/maok-nusein-laisonore/

 

Kontakty

www.maok.net

Termíny