Divadelní představení a křest 600. čísla časopisu Čtyřlístek za účasti autora

Pro děti

Oslava 600. čísla Čtyřlístku se blíží! V pátek 13. listopadu se můžete přijít podívat na divadelní představení "Čtyřlístek v pohádce". Součástí akce bude i křest 600. čísla časopisu Čtyřlístek za účasti autora Jaroslava Němečka. Každý z malých diváků obdrží jubilejní dvojčíslo ZDARMA, které si může nechat podepsat p. Němečkem. Rezervace na https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134606. Akce je součástí nového projektu galerie GUD - GUDivadlo.
 

Čtyřlístek v pohádce - pátek 13.11. od 17:00 hodin v divadle Metro

Hudební pohádka pro děti na motivy knihovničky Čtyřlístek č. 8 z roku 1970 - Létající koberec. Myšpulín, Bobík, Fifinka a Pinďa se ocitnou v pohádkové říši, kde se budou potýkat s drakem, perníkovou chaloupkou a potkají i Šípkovou Růženku. Pohádka není jen příjemnou podívanou, ale má i krásné texty.

Hrají členové souboru Divadla D5 - Dita Zábranská/ Janan Birgusová, David Voráček/ Josef Zýka, Michal Čeliš/ Radim Jíra, Václav Krátký/ Libor Jeník

Čas: 17:00
Věk: 4 - 10 let
​Místo konání: Divadlo Metro, pasáž paláce Metro, Národní 25, Praha 1
Cena: 290,- za osobu 

Divadelní představení je tématicky spjaté s aktuální výstavou v galerii GUD "Tajemství Čtyřlístku",  kterou můžete navštívit do 23. prosince 2015.

Více na www.galeriegud.cz

Termíny