Cesta z deprese - Jak přežít Vánoce?

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Seminář vychází ze seriálu promluv terapeuta Jana Zahradníka Havelky nazvaných Cesta z deprese a zveřejňovaných na youtube. Lektorka je spoluautorkou chystané stejnojmenné knihy, která vyjde v prosinci 2015. Zveřejněná doporučení praktikuje dlouhodobě a s částečným ziskem:-). Seminář je příležitost seznámit s originálním konceptem péče o duševní zdraví, vystavěném na spirituálních základech, který se v mnohém odchyluje od převládajících tradičních i alternativních postupů.  

Nabídne vám nástroje, pomocí kterých můžete své emoce a myšlenky povznést na vyšší úroveň vlastními silami. Už jen to může přinést léčivou úlevu. První část je zaměřena na na techniky, které vám pomohou se sklizní – přijetím toho, co jste zaseli svými činy v minulosti, a druhá na podporu co nejlepší setby – utváření vaší budoucnosti a nejlepší možné varianty vašeho budoucího já.

 

Určeno zejména těm, kteří už vědí, že největším problémem jsou si oni sami.

 

Cesta z deprese - Jak přežít Vánoce?

speciální předvánoční seminář

 

1. Šťastné a veselé Vánoce – moje přání a realita

2. Vánoční rituál přijetí

3. Umění odmítnout cizí Vánoce (technika podle Umění změny od Rudolfa Strosse)

4. Život bez stresu – promluva s afirmacemi podle Louise L. Hay

5. Kéž se vám všechna přání splní (cvičení z Kouzla Rhondy Byrne)

6. Osamělost, „právo na lásku“ – zvlášť o Vánocích

7. Sama na Štědrý den, speciální cvičení vděčnosti pro Štědrý den

8. Jak můžeme pomoci druhým (cvičení Kouzelná hůlka z Kouzla Rhondy Byrne)?

9. Rituál péče o vnitřní dítě – co potřebuje o Adventu a o Vánocích?

10. Meditace podle Doreen Virtue pro klidné a hojné svátky

 

délka seminářů: 3 hod.

zaváděcí akční cena za 1 seminář: 250 Kč, platba na místě v hotovosti

s sebou: tužku, blok nebo papíry a podložku na psaní , pohodlné oblečení, malou plyšovou hračku nebo cokoliv, co symbolizuje vnitřní dítě (není nezbytné)Více zde: http://www.skolitelka.eu/seminare/

 

Účinkují

Lektorka:

Mgr. Hana Borovská, Ph.D., je celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 působila jako odborná asistentka na katedře českého jazyka a literatury pedagogické fakulty MU v Brně, kde se především prohloubilo její zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledá a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělí. Společně s Ing. Janem Havelkou je spoluautorkou knihy Cesta z deprese, která vyjde v prosinci 2015.

 

Kontakt a více informací:

hana.borovska@gmail.com

www.skolitelka.eu

https://www.youtube.com/user/cestazdeprese/videos

Termíny