Cesta z deprese 2 - Setba nového života

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Seminář vychází ze seriálu promluv terapeuta Jana Zahradníka Havelky nazvaných Cesta z deprese a zveřejňovaných na youtube. Lektorka je spoluautorkou chystané stejnojmenné knihy, která vyjde v prosinci 2015. Zveřejněná doporučení praktikuje dlouhodobě a s částečným ziskem:-). Seminář je příležitost seznámit s originálním konceptem péče o duševní zdraví, vystavěném na spirituálních základech, který se v mnohém odchyluje od převládajících tradičních i alternativních postupů.  

Nabídne vám nástroje, pomocí kterých můžete své emoce a myšlenky povznést na vyšší úroveň vlastními silami. Už jen to může přinést léčivou úlevu. První část je zaměřena na na techniky, které vám pomohou se sklizní – přijetím toho, co jste zaseli svými činy v minulosti, a druhá na podporu co nejlepší setby – utváření vaší budoucnosti a nejlepší možné varianty vašeho budoucího já.

Určeno zejména těm, kteří už vědí, že největším problémem jsou si oni sami.

 

Cesta z deprese 2 – Setba nového života  

1. Moje hodnoty

2. Jak naslouchat svému Vyššímu já (podle Ruedigera Schacha)?

3. Technika sklenice vody podle Modré alfy

4. Jak objevit své životní poslání během 20 minut?

5. Channeling jako forma setkání s duchovním průvodcem – výhody, nevýhody, doporučení

6. Co dělat, když nemohu objevit své životní poslání?

7. Klasická imaginace podle Shakti Gawain

8. Rituál dosažení – nácvik

9.  Práce se stínem podle Teal Scott

10. Meditace – být svým Vyšším já

 

délka semináře: 3 hod.

zaváděcí akční cena za 1 seminář: 250 Kč, platba na místě v hotovosti

s sebou: tužku, blok nebo papíry a podložku na psaní , pohodlné oblečení, malou plyšovou hračku nebo cokoliv, co symbolizuje vnitřní dítě (není nezbytné)Více zde: http://www.skolitelka.eu/seminare/

Účinkují

Lektorka:

Mgr. Hana Borovská Ph.D., je celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 působila jako odborná asistentka na katedře českého jazyka a literatury pedagogické fakulty MU v Brně, kde se především prohloubilo její zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledá a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělí. Společně s Ing. Janem Havelkou je spoluautorkou knihy Cesta z deprese, která vyjde v prosinci 2015.

 

Kontakt a více informací:

hana.borovska@gmail.com

www.skolitelka.eu

https://www.youtube.com/user/cestazdeprese/videos

Termíny