4. Mini-ŠIPKOHRANÍ

Sport

Pořadatel: ČAKS-oblast SVČ, Vylíčil Ondřej, 603104220, kralovehradeckykrajsever@sipky.org, www.navrchol.cz/sipky

Partneři: cestovní kancelář Luna Tour Trutnov, firma Willcap Trutnov a Obecní hostinec Voletiny

Popis: otevřené turnaje oblastního významu - zvýhodněný turnaj Mistrovství Severovýchodních Čech žen i mužů a 1. turnaj série Pohár W-Sportu smíšených dvojic

Odměny: trofeje, losované věcné ceny a finanční prémie

Zvýhodněné turnaje MSVČ a úvodní Pohár W-Sportu

V sobotu 21. listopadu se ve Voletinách u Trutnova uskuteční 4. Mini-Šipkohraní letošní sezóny. Garantem akce je ČAKS-SVČ a partnery Obecní hostinec Voletiny, cestovní kancelář Luna Tour Trutnov a firma Willcap Trutnov.

V programu akce najdou jeho účastníci dvě zcela odlišné soutěže. Tou první bude zvýhodněný turnaj Mistrovství SVČ v kategorii žen i mužů, který bude do krajských žebříčků započítán za dvojnásobné body. Druhou soutěží dne pak bude úvodní turnaj série Pohár W-Sportu smíšených dvojic (tj. zcela libovolně složených tedy muž s mužem, muž se ženou či žena se ženou), jejíž dvacátý ročník se skládá z celkem čtyř turnajů rozložených do měsíců listopad až červen.

V obou turnajích nebudou chybět odměny. Pro ty nejúspěšnější budou připraveny trofeje či finanční prémie (ty jsou závislé na počtu přihlášených). Všichni zúčastnění budou dále bez ohledu na umístění zařazeni do slosovaní o věcné ceny. Podrobné informace lze vyhledat na webu www.navrchol.cz/sipky.

Termíny