Strašidelný den v Aquacentru Šutka

Volný čas, Pro děti

V sobotu 31. 10. 2015 můžete v Aquacentru Šutka zažít den plný strašidel, duchů a jiných Halloweenských postaviček. Společně totiž oslavíme svátek všech svatých - HALLOWEEN! Strašidla, dýně, ale i soutěže a hry na suchu i ve vodě. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka či kurzy beachvolejbalu pro děti do 19ti let zdarma. Přijďte si k nám zpříjemnit sobotní den a odneste si domů krásné dárky!

Zábavný program pro rodiny s dětmi odstartuje v 11:00 hodin. Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program, kdy budeme trénovat dětičky přesnosti a dovednosti jak zatočit se strašidly, společně budeme lovit poklad, chytat rybičky, rozhýbeme tělo při pravé čarodějnické diskotéce a naučíme se tanec Abrakadabra. To vše a mnohem více zažijete v Aquacentru Šutka, které se na jeden den promění ve strašidelný zámek. Strašidelný den v Aquacentru Šutka je zárukou zábavy pro celou Vaši rodinu, která si zde užije báječné společné chvíle a mnoho zábavy, a to až do 16:00 hodin.

Během odpoledne si děti užijí spoustu zábavy v našem aquaparku, kde na ně čeká nejen bohatý program, ale také 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce, zasportovat si v padesátimetrovém bazénu a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si v sobotu 31. 10. 2015 užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Těšíme se na Vás! Veškerý program dané akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Hlavními partnery akce jsou: Beachklub Ládví, Mladá Fronta, NIMM2, film Snoopy

Kontakty

www.sutka.eu

Termíny