ALARMIST [Ir] & CALICO [UK] > 26.10. @ Anděl

Hudba

Místní Borci uvádějí>

Tak sme si řekli, že si uděláme v týdnu od 26. – 30.10. každej radost a uspořádáme tři akce stylově zaměřený na to co má každej z nás nejvíc rád. Ne, kecáme, prostě to tak vyšlo a kluci z ostrovů tu navíc moc moc chtěli hrát. Že by chtěli navštívit město kultury nebo se domákli, že nám vaří pro kapely Satyr? Hlavní je to, že nás čeká v pondělí 26.10. večer, kterej bude o pocitech, jazzu, matice a elektronice v podání Anglánů Calico a Irů Alarmist! Koncert na poslední chvíli, ale prostě nešlo říci ne…

ALARMIST [Ir]
math / electro / jazz rock
https://alarmist.bandcamp.com/

Tahle parta z Dublinu svejma náladama připomíná například kolegy z ostrovů Delta Sleep, ale zase né tak moc. Určitě si sem tam vzpomenete i na El Ten Eleven či jiný zdatný matikáře. A když do kotle přidáte trochu jazzu, elektroniky a hravosti, tak je popis teprve druhé irské kapely, kterou máme tu čest pro vás pořádat hotovej.

Jestli se Ti nebude líbit tohle, tak nechoď:
https://www.youtube.com/watch?v=8Ysk7Wkgx4s

CALICO [UK]
jazz / electro / math rock
https://wearecalico.bandcamp.com/

Calico protnuli světy živých nástrojů a elektroniky jakoby se nechumelilo. Stylově se to dá pojmenovat z různejch úhlů. Někdo řekne dreamy math rock, jinej třeba electro jazz? To je fuk. Důležitý je za své vlivy a umělce, který maj rádi zařadili mimojiné Floexe. A to samozřejmě znamená, že mají buď moc dobrej vkus anebo sou to fanatici do počítačových her. Já myslim, že spíš to první a ty bys tomu měl věřit a na místě vše důkladně ověřit.

Jo a mají i trubku viz video:
https://www.youtube.com/watch?v=bUC3nRCUG80

Kdy: 26.10.2015 / 20:00
Kde: Anděl Music bar, Bezručova 5, Plzeň
Vstup: 80 a více, ať vás přijde více

PS: Pokud si chce někdo na akci zahrát či zapidlikat, nechť nám napíše ;)

Termíny