31.10.2015 Večerní dostihy chrtů Halloween Greyhound Cup

Volný čas

Přijďte oslavit svátek Halloween s chrty!
Přijďte se krásně a vesele bát i smát poslední říjnovou noc do Greyhound Parku!
Právě této noci z 31. října na 1. listopadu má být hranice mezi světem živých a zemřelých
z celého roku nejtenčí.
Hrad Kugelweit se sice nedochoval, ale krásné dobré víly z blízké tůňky v areálu Greyhound Parku ano - budou pomáhat jako sličné bookmakers s tipováním na chrty! Sličné bookmakers poradí - sdělí svůj tip!
Přijďte se pobavit do hradu Motol - jeden z historických pramenů poukazuje na svah u areálu Greyhound Park jako pravděpodobné místo již zaniklého středověkého hradu Kuglveid. Genius Loci této lokality Vás jistě "dostane" - energii tohoto neobyčejného místa jistě pocítíte.
Vítán bude váš tématický outfit - buďte třeba jako černá kočka, krásná čarodějnice, dobrý duch,
přitažlivě strašidelný král upírů, apod. - nejkrásnější maska dospělých bude odměněna lahví vína.
(bude-li přítomny tématicky oděné děti - čeká je sladká odměna našeho Four Leaf Restaurant).
Dané noci se také říká "noc čarodějnic". Můžete si udělat "slet čarodějnic" - slet společenství kamarádek, spolupracovnic, apod.
Užijete si i u menu - čeká vás nová sezónní nabídka v restauraci Four Leaf Restaurant - tématická obměna restauračních balíčků! - aktualizace menu již brzy, výsledné ceny zůstávají !
Vyhlídková restaurace Four Leaf Restaurant
- skvělé, pokud vyznáváte luxus a pohodlí
Dne 31.10.2015 (sobota) můžete vidět exkluzivní večerní dostihy chrtů, nejrychlejších psů planety, můžete si na chrty také zatipovat. Velkolepý a neopakovatelný výhled z luxusní Vyhlídkové restaurace či přilehlé kryté terasy umožní v pohodlí užít si krásy závodícího peletonu chrtů na bezkonkurenčně bohatě ozářené dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby, v mnohém jde o Evropský unikát. (Mnozí lidé vědí, že pro podobný zážitek by museli až do Anglie či Irska, pro start chrtů v osmi pak až do daleké Austrálie). Můžete si sami vybrat, zda závodící peleton budete sledovat u svého stolečku z pohodlného koženého křesílka v restauraci, nebo si budete u podívané užívat "pokouřeníčka" na přilehlé kryté terase, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.
Gratulujeme - vybrali jste si luxus a pohodlí Vyhlídkové restaurace v 2. NP, počasí venku vás vůbec nemusí zajímat a dostihy chrtů shlédnete bez pobíhání, pohodlně celou dobu u vašeho rezervovaného stolečku s vynikajícím několikachodovým menu pokrmů, s profesionální obsluhou, v teple, pohodlí a s nadhledem - u obří skleněné stěny restaurace - z míst, která jsou unikátní v celé kontinentální Evropě.
Nenechte se zmýlit vnější formou stavby - uvnitř budovy jde o luxusní záležitost, kterou jen málokdo, kdo nebyl ve sky-boxech podobných zařízení v Americe, Austrálii, či Irsku - očekává.
Vynikající kuchyni restaurace Four Leaf Restaurant vévodí tým kuchařů, kteří pro vás tvoří výtečné pokrmy z vybraných surovin, s dokonalým zpracováním a dokonalou péčí - které překonají očekávání těch nejnáročnějších hostů - můžete si být jisti tím,
že váš čeká i nevšední kulinářský zážitek.
Objednejte si předem luxus Vyhlídkové restaurace, její výhodné rezervační restaurační balíčky, a nebo si jich zakupte větší počet pro skupinu přátel a oslavte zde firemní nebo rodinný event. Rezervační restaurační balíčky jsou v ceně dle výběru, již od 350 Kč za osobu výše, a máte v ceně několikachodovou večeři, dostihy chrtů i tipovací lístky na chrty, včetně bookmakers s příchodem k vašemu stolu - nemusíte odcházet k okénkům sázkové kanceláře.
Přijďte zažít pocit diváka obdobný pocitům v zemích s profesionálním dostihovým sportem - jako např.: Irsko, Anglie, Amerika, Austrálie, apod.
Můžete si říci: "chci jít na chrty", nebo také: "chci se setkat se svými přáteli ve skvělém prostředí s výtečnou kuchyní, chci si dopřát rodinnou pohodu u stolu s výtečnými pochoutkami - a u toho všeho ještě uvidím skvělý program - zdarma".
http://www.greyhoundpark.cz/31102015-vecerni-dostihy-chrtu-halloween-greyhound-cup/

Termíny