Komunikace a řešení konfliktů

Kurzy, vzdělání, konference

Nadační fond CREDO zve všechny páry, ale i jednotlivce, kteří chtějí zlepšit svůj vztah, na zajímavý seminář „Komunikace a řešení konfliktů v manželství“. Dozvíte se, jak s partnerem dobře a efektivně komunikovat, vhodně řešit společné krize a čeho se v komunikaci vyvarovat.

Seminář se uskuteční v sobotu 7. listopadu 2015 od 9.00 do 15.00 hodin v sále Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno. Program povede oblíbený a osvědčený lektorský pár manželé Irena a Petr Smékalovi. Párům přednáší již několik let na Manželských setkáních v rámci programu YMCA. Vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty. Vychovávají spolu čtyři děti.

Využijte tuto příležitost k obnově a posílení vašeho vztahu. Všichni víme, že dobré manželství není samozřejmostí. Do všech vztahů přichází krize a problémy. Avšak pokud o nich spolu dokážeme mluvit a vhodným způsobem je řešit, můžeme mít spokojené manželství a ve vztahu se cítit milovaní a šťastní.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře na internetových stránkách www.credonadacnifond.cz. Hlaste se, prosíme, co nejdříve, nejpozději do 31. 10. Více informací o programu a tématech naleznete na přiloženém plakátku.

Účinkují

Irena a Per Smékalovi

Další dokumenty k akci

  
Termíny