Kvalifikační závody chrtů

Volný čas, Sport, Pro děti

24.10.2015 - Kvalifikační závody chrtů, závody velkých čtyřkolek o 1.000 Kč, závod čtyřkolek o překonání traťového rekordu o 5.000 Kč, závody malých čtyřkolek
Bohatý program v Greyhound Park Motol od 11.00 hod.
Vhodné pro skupiny přátel, rodiny s dětmi i jednotlivce, sportovce i nesportovce.
Závody čtyřkolek velkých o 1.000 Kč (vítěz) a o 500 Kč (druhý), závod čtyřkolek o překonání traťového rekordu o 5.000 Kč, závody čtyřkolek malých o medaile, kvalifikační závody chrtů, tipování na chrty, nová sezónní nabídka v restauraci.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol. Možnost výher jako další příjemný bonus.
Můžete zkusit štěstí a tipovat na chrty - možná vyhrajete "panáka", můžete se také pomazlit a vyfotit se s nimi - uvídíte, jak jsou chrti miloučcí.
Chrti poběží i kdyby pršelo - chrtům déšť nevadí a na vás na kryté terase pršet nebude.
Závody čtyřkolek se budou konat, i kdyby malinko pršelo - kdo je zvyklý sportovat za každého počasí, zajásá - vezměte bundičky s kapuckami, a ohřejete se pak "svařáčkem" nebo výtečným čajíčkem, a také v zázemí přilehlých restaurací. Nebo začnete jezdit až tehdy, kdy déšť ustane - časová dotace věnovaná na jízdy je bohatě dlouhá.
Zajezdíte si na opravdovém závodním okruhu, s finálním asfaltem vyrobeným specielně na závody kol a koleček všeho druhu - bez výmolů, bublin, děr, psích exkrementů, nesrazíte se s cyklistou, "skejťákem" či in-line bruslařem. Děti budou mít ten nejúžasnější "dětský koutek" v přírodě, a přesto v civilizaci, stewardi dráhy vám budou k dispozici.
Přijďte se vyřádit, vydovádět se společně s námi.

Body programu:
Happy Family jízdy čtyřkolek velkých i malých dohromady
Kvalifikační běhy chrtů
Tipování na chrty
Závody na velkých šlapacích čtyřkolkách o 1.000,- Kč (vítěz) a 500,- Kč (druhý jezdec)
Závod o překonání traťového rekordu na velkých šlapacích čtyřkolkách o 5.000,- Kč
Závody dětí na malých šlapacích čtyřkolkách
Mazlení dětí s chrty

Termíny