Florbalová extraliga: FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno

Sport

│Tipsport Superliga│ Velmi zajímavé utkání nabídne 6. kolo nejvyšší domácí soutěže. Florbalisté Bohemians v sobotu večer přivítají na své domácí palubovce hráče Bulldogs Brno, se kterými se loni utkali ve čtvrtfinálové sérii play-off. Podaří se na loňské vyřazení klokanům zapomenout třetím vítězstvím v řadě?

V sobotu večer se na Děkance představí loňští čtvrtfinalisté play-off a od obou týmů můžeme očekávat to nejlepší z jejich repertoáru. Bohemians i Bulldogs by jistě rádi letos nakoukli do semifinále, a toto utkání může hodně naznačit o šancích obou týmů na konečné umístění.

V loňské sezóně se ze vzájemných střetnutí radovali více hráči Brna. Ti nejprve z Děkanky odvezli všechny body, aby je v moravské metropoli o několik kol později klokanům vrátili zpět. V play-off to po prvním utkání vypadalo hodně dobře pro Bohemians, kteří měli na svých hokejkách psychickou výhodu díky vítězství v prodloužení, ale jelikož nedotáhli druhý zápas do vítězného konce, jelo se do Brna za stavu 1:1. V Brně se už více dařilo Buldokům. Za stavu 1:3 se sice klokani zmohli ještě na jedno domácí vítězství, ale Buldoci zpět v Brně potvrdili postup do semifinále.

Jak to dopadne tentokrát? Buldoci jsou zatím na druhém místě a jejich ambice jsou letos opravdu vysoké díky síle kádru. Ani klokani však nemají důvod k většímu respektu. Doma na Děkance zkrátka umí!

Na utkání se očekává početná divácká návštěva, která požene domácí klokany za vítězstvím. Pro diváky je také již tradičně připraven bohatý doprovodný program včetně drobných dárků.

Před utkáním se hraje zápas extraligy žen mezi FbŠ „pipni.cz“ Bohemians a Sokolem Kr. Vinohrady.

Zápasy 6. kola nejvyšších domácích soutěží proběhnou 24.10.2015 ve sportovní hale Děkanka.

Sobotní program – 24.10.2015:

Od 17:15 – FbŠ „pipni.cz“ Bohemians vs. Sokol Královské Vinohrady – Extraliga žen

Od 20:00 – FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno – Tipsport Superliga

Termíny