SOUTĚŽTE S PALÁCEM PARDUBICE O POBYT V ITÁLII, ZÍSKEJTE KÁVOVÝ SET ZA NÁKUP A SLADKÝ ÚSMĚV K TOMU!

Volný čas

Na podzim to v Paláci Pardubice opravdu žije! Připravena je velká soutěž a odměny za nákupy. Pokud nakoupíte v období od 19. října do 8. listopadu 2015 nad 1200 Kč, získáte zdarma originální sadu kávových hrnečků a balení kávy značky Lucaffé. Zároveň máte možnost se zúčastnit soutěže o pobyt na italském jezeře Lago di Garda. Navíc za nákup nad 200 Kč je pro vás každé pondělí a úterý až do konce listopadu připravena sladká usměvavá odměna z pekařství Včelákov.


„Pro získání kávového setu z limitované edice Lucaffé je potřeba předložit účtenku u infostánku s nákupem nad 1200 Kč z jakéhokoliv obchodu v obchodním centru Paláce Pardubice. Za účtenky obdrží zákazníci zároveň herní kupón, díky kterému se mohou zapojit do soutěže o hlavní cenu,“ informuje Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice.


Hlavní cenou v této soutěži je sedmidenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Villa Garuti pro čtyři osoby v oblíbené italské destinaci jezera Lago di Garda. Výhercem se stane účastník, který co nejpřesněji odpoví na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžním kuponu. Ten zákazník obdrží automaticky k hrnečkům.


Začněte pracovní týden s úsměvem a pozitivně se v Paláci Pardubice nalaďte na zbytek týdne! Další milou odměnou za váš nákup budou totiž každé pondělí a úterý od 12. října do konce listopadu dvě sladká linecká kolečka s motivem usměvavého smajlíka z pekařství Včelákov. Stačí nakoupit v příslušné dny za 200 Kč a prokázat se účtenkou. „Linecké smajlíky získají zákazníci po předložení kupónu přímo v pekařství a to vždy v pondělí a úterý do 11 hodin. Kupón  si mohou zákazníci vyzvednout u nás na infostánku ve stejných dnech,“ dodává Lucie Mikšovská.

Termíny