Posedlost úspěchem Ivo Tomana

Volný čas

Setkání s podnikatelem a zakladatelem společnosti TAXUS International Ivo Tomanem, a to ve čtvrtek 29. října v 16:00.


Jak je možné, že tak často se nemocní prosadí v porovnání se zdravými? Jak je možné, že tak často ti méně chytří (podle IQ) uspějí v souboji s chytřejšími? Jak je možné, že tak často chudší překonají ty bohatší? Jak je možné, že tak často slabší porazí silnější? Ivo Toman odmala bojuje se zdravotním handicapem - Touretteovým syndromem, kvůli kterému trpí neovladatelnými pohybovými a zvukovými tiky. Přesto se mu podařilo nepřízeň osudu překonat a stát se vyhledávaným školitelem a autorem knih o motivační psychologii. Podnikatele a zakladatele mezinárodní společnosti TAXUS International můžete potkat ve čtvrtek 29. října v 16.00 v Domě knihy Knihcentrum. Celé dějiny lidstva doprovázejí fantastické příběhy podceňovaných outsiderů, kteří překvapivě vítězí nad favority. Novinka Posedlost úspěchem vám zodpoví, jak svou posedlost najdete a jak ji správně usměrníte.


Návštěvníci besed se mohou během měsíce října zúčastnit slosování o vstupenky na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava.
Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat KNIHOBRANÍ. A co se pod tímto názvem skrývá? Čím více KNIH nakoupíš, tím větší slevu máš! Akce platí do 31. 10. 2015. Tak neváhejte a přijďte nakoupit knihy za výhodné ceny!
Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.


Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!
Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Ivo Toman

Termíny