O muslimském světě s Lukášem Lhoťanem

Volný čas

Je islamizace Moravy mýtus nebo realita? V úterý 27. října v 16.00 se beseda publicisty, zakladatele Česko-muslimského institutu a bývalého muslima Lukáše Lhoťana zaměří na historii islámu v České republice, současné trendy, rizika a osobní zkušenosti z pozice exmuslima.


Lukáš Lhoťan je bývalý muslim a spisovatel, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Je autorem knih Islámský holocaust, Islám a islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám.


Návštěvníci besed se mohou během měsíce října zúčastnit slosování o vstupenky na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava.


Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat KNIHOBRANÍ. A co se pod tímto názvem skrývá? Čím více KNIH nakoupíš, tím větší slevu máš! Akce platí do 31. 10. 2015. Tak neváhejte a přijďte nakoupit knihy za výhodné ceny!

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029.

Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!


Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Lukáš Lhoťan 

Termíny