Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku láká na skvělou atmosféru!

Volný čas, Sport, Pro děti

Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku láká na skvělou atmosféru!

Chcete zažít něco netradičního? Co byste řekli skvělé hudbě, vytrénovaným tělům, nevídaným téměř až akrobatickým kouskům a především unikátní atmosféře? To vše můžete vidět a zažít na Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, kterého se 24. – 25 října 2015 v Mladé Boleslavi zúčastní na 780 závodnic a závodníků, kteří patří mezi světovou elitu.

 

Atmosféra ve sportovní hale v Mladé Boleslavi bude o tomto víkendu rozhodně skvělá, protože veřejnosti se předvedou ti nejlepší závodníci v kategoriích Sportovní aerobik, Fitness aerobik, Aerobic Team Show a Aerobik Group Performance. Těšit se tak můžete na sestavy naší národní aerobikové elity včetně úspěšných medailistů z minulých mistrovských klání.

Největší souboje o postupová místa jsou tradičně očekávány u individuálních sestav žen, kde mezi horké favoritky patří Kristýna Zahradníčková, která letos získala stříbrnou medaili ve Sportovním aerobiku žen na Mistrovství Evropy. Z toho si letos Češi odvezli celkem 19 zlatých medailí a celkově 48 medailí! Dosáhli na nejvíce kovů ze všech 12 zúčastněných zemí a potvrdili, že jsou světovou špičkou ve sportovním aerobiku.

 

Více informací najdete na http://fisaf.cz/zavody-aerobik-24-25-10-2015-m-boleslav/

Kontakty

www.fisaf.cz

Termíny