CASTING ČESKÉ MISS MÍŘÍ OPĚT DO PALÁCE PARDUBICE!

Volný čas

Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 od 14 hodin, bude probíhat v obchodním centru Palác Pardubice casting pro další ročník soutěže krásy Česká Miss. Přijďte podpořit své favoritky a užít si vystoupení nejnovějšího objevu české hudební scény, formace Come and Play.


 „V rámci castingu vybere odborná porota v Paláci Pardubice přibližně 50 dívek, které postoupí do semifinále. Věřím, že to bude zajímavá a napínavá podívaná a to i proto, že castingem bude provázet oblíbený moderátor a pardubický patriot Pavel Cejnar,“ říká Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice.


K získání vítězného titulu a koruny krásy musí dívky projít třemi koly soutěže, a to od úvodních castingů přes semifinále až do velkolepého finále. Vybrané finalistky čeká zahraniční soustředění, tréninky a školení a také spousta focení. Finálový večer se vysílá v přímém televizním přenosu a dívky v něm soutěží o tituly Česká Miss, Česká Miss World a Česká Miss Earth.


Česká Miss je od roku 2004 jedinou soutěží krásy v České republice. V současné době je její majitelkou Marcela Krplová a patronkou soutěže je známá modelka a moderátorka Iva Kubelková.

Termíny