Ty a já na miskách vah

Volný čas

Jaký byl život Soni Kodetové s hercem Jiřím Kodetem? Společných 36 let života se rozhodla autorka sepsat a vydat knižně.

 

Kniha Jiří Kodet: Ty a já na miskách vah je napínavým životním příběhem.Od dětství, které ho ovlivnilo na zbytek života, přes úspěšnou hereckou kariéru, revoltu vůči systému k nové naději po sametové revoluci, lpění na rodině i ,,pelíškovské" výbuchy hněvu. Vše doložené fotografiemi od počátku slavného hereckého rodu až po poslední filmovou roli. Soňa Kodetová říká: ,, Již několik let mi můj slavný muž nestojí po boku. Mám svůj nový život a mám ho ráda. Návraty do minulosti budou pro mě navždy důležité. Vzpomínky by pro nikoho neměly být časem ztraceným. I já se vracím ráda." Ve čtvrtek 22. října v 16.00 bude autorka hostem Domu knihy Knihcentrum.

 

Soňa Kodetová se narodila na Slovensku, původní profesí je grafička. V roce 1969 se provdala za herce Jiřího Kodeta a zůstala v domácnosti. Po smrti manžela vystudovala vysokou školu politologických studií CEVRO Institut v Praze, studijní obor Veřejná správa a v roce 2012 získala titul magistra. Souběžně se studiem několik let pracovala v Nadačním fondu Plaváček na pozici vedoucí marketingu a public relations. Je zakladatelka občanského sdružení Klub třetího tisíciletí, který se zaměřuje na vzdělávání, sdružování a pomoc lidem.

 

Návštěvníci besed se mohou během měsíce října zúčastnit slosování o vstupenky na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava.

 

Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat KNIHOBRANÍ. A co se pod tímto názvem skrývá? Čím více KNIH nakoupíš, tím větší slevu máš! Akce platí do 31. 10. 2015. Tak neváhejte a přijďte nakoupit knihy za výhodné ceny!

 

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Účinkují

Soňa Kodetová

Termíny