Aby dětem chutnalo

Volný čas

Zajímá vás, co by mělo vaše dítě jíst, aby dostávalo pravidelný a vyvážený přísun veškerých živin, vitamínů a minerálních látek?

 

Mgr. Adéla Lovečková ví, co udělat proto „Aby dětem chutnalo“. Ve středu 21. října v 18.00 sepřednáška zkušené nutriční terapeutky zaměří na problematiku výživy dětí, důležitost kojení, správnost volby příkrmů a zařazování pestré stravy. Řekneme si, co vařit, co nevařit a jak se vypořádat s případnou dětskou nadváhou. Protože - to, co děti konzumují, výrazně ovlivní somatický i psychický vývoj a zdraví po celý život!

 

Mgr. Adéla Lovečková se denně setkává s lidmi, kteří hledají pomoc v oblasti redukce váhy, zlepšení zdraví. Pomohla velké řadě lidí prokazatelně zlepšit životní styl, redukovat váhu, zlepšit kvalitu života díky odstranění řady zdravotních potíží. Vystudovala Ostravskou univerzitu, Přírodovědeckou fakultu - Systematická biologie a ekologie, NutriAcademy, s.r.o. - akademie výživy a sportu, je certifikovaný poradce Světa zdraví.

 

Návštěvníci besed se mohou během měsíce října zúčastnit slosování o vstupenky na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava.

 

Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat KNIHOBRANÍ. A co se pod tímto názvem skrývá? Čím více KNIH nakoupíš, tím větší slevu máš! Akce platí do 31. 10. 2015. Tak neváhejte a přijďte nakoupit knihy za výhodné ceny!

 

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Účinkují

Mgr. Adéla Lovečková

Termíny