FLORBALOVÁ SUPERLIGA: Bohemians vs. Ostrava

Sport

│Tipsport Superliga│ Florbalisté FbŠ Bohemians přivítají ve 4. Kole Tipsport Superligy tým FBC Ostrava a budou si chtít napravit reputaci. Po dvou porážkách, kdy doma podlehli těsně Chodovu a dostali výprask od celku Mladé Boleslavi, opět chtějí ukázat, že florbal nezapomněli a patří do horních pater florbalové tabulky. Nečeká je však lehký boj, ostravský celek hraje v dobré formě.

V sobotu večer se na Děkance představí ostravské FBC, které v loňské sezóně zachraňovalo superligovou příslušnost až v play-down. Při aktuálním vývoji v tabulce však nelze spoléhat na to, že by do Prahy dorazil outsider. Právě naopak.

Klokani se zatím krčí na 9. místě se třemi body za vítězství na Vinohradech a cíl pro sobotní utkání je jednoznačný. Pokud chtějí svěřenci Michala Jedličky naplno bodovat, musí zabrat v útoku i v obraně. Ostrava letos zvítězila již dvakrát a může být o něco více v klidu. Na druhou stranu by její hráči určitě rádi nakoukli do jiné fáze soutěže, než loni a pokud jim forma vydrží, play-off by mohlo klapnout.

Superligoví Bohemians mají o vrásky na čele postaráno. Disciplinární komise minulý týden potrestala útočníka Adama Růžka distancem na 7 utkání za potyčku v utkání na Vinohradech. To pro klokany není příliš dobrá zpráva, jelikož jde o stabilní kámen základní sestavy a hlavně pořádného hecíře.  

Pro diváky pak bude připraven bohatý doprovodný program včetně klubového grilování, které je určeno pro všechny fanoušky a příznivce Bohemians. Před utkáním se hraje zápas extraligy žen mezi FbŠ „pipni.cz“ Bohemians a FBC Liberec.

Zápasy 4. kola nejvyšších domácích soutěží proběhnou 10. 10.2015 ve sportovní hale Děkanka.

Sobotní program – 10.10.2015:

Od 15:00 – FbŠ „pipni.cz“ Bohemians vs. FBC Liberec – Extraliga žen

Od 18:00 – FbŠ Bohemians vs. FBC Ostrava – Tipsport Superliga

Termíny