Exkluzivní večerní dostihy chrtů z pohodlí Vyhlídkové restaurace, nebo klasicky z tribuny

Volný čas, Pro děti

Dne 17.10.2015 (sobota) můžete vidět exkluzivní večerní dostihy nejrychlejších psů planety, můžete si na chrty také zatipovat. Velkolepý a neopakovatelný výhled z luxusní Vyhlídkové restaurace umožní v pohodlí užít si krásy závodícího peletonu chrtů na bezkonkurenčně bohatě ozářené dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby, v mnohém jde o Evropský unikát. (Mnozí lidé vědí, že pro podobný zážitek by museli až do Anglie či Irska, pro start chrtů v osmi pak až do daleké Austrálie). Můžete si sami vybrat, zda závodící peleton budete sledovat u svého stolečku z pohodlného koženého křesílka v restauraci, nebo si budete užívat na kryté terásce Vyhlídkové restaurace, v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.
Gratulujeme - vybrali jste si luxus a pohodlí Vyhlídkové restaurace v 2. NP, počasí venku vás vůbec nemusí zajímat a dostihy chrtů shlédnete bez pobíhání, pohodlně celou dobu u vašeho rezervovaného stolečku s výtečným menu, obsluhou, v teple, pohodlí a s nadhledem - u obří skleněná stěny restaurace - z míst, která jsou unikátní v celé kontinentální Evropě.
Objednejte si předem nadstandard Vyhlídkové restaurace, její výhodné rezervační restaurační balíčky, a nebo si jich zakupte větší počet pro skupinu přátel a oslavte zde firemní nebo rodinný event. Rezervační restaurační balíčky jsou v ceně dle výběru, již od 350,- Kč za osobu výše, a máte v ceně několikachodovou večeři, dostihy chrtů i tipovací lístky na chrty, včetně bookmakers s příchodem k vašemu stolu.
Přijďte zažít pocit diváka obdobný pocitům v zemích s profesionálním dostihovým sportem - jako např.: Irsko, Anglie, Amerika, Austrálie, apod.
Můžete si říci: "chci jít na chrty", nebo také: "chci se setkat se svými přáteli ve skvělém prostředí s výtečnou kuchyní, chci si dopřát rodinnou pohodu u stolu s výtečnými pochoutkami - a u toho všeho ještě uvidím skvělý program - zdarma".

Termíny