Floristické kurzy pro děti

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Floristický kurz pro děti se koná pravidelně každý týden v úterý od 14:00 – 15:00 hod, začínáme 6. 10. 2015.

Je možné jej navštívit jednorázově či jej navštěvovat pravidelně každý týden. Děti se naučí základní postupy při vazbě kytic, tvorby květinových aranží, vyzkouší si různé floristické techniky atd. Dozvědí se, jak pečovat o řezané květiny, odkud se k nám dovážejí a jak se pěstují. Budeme si povídat také o pokojových rostlinách a péči o ně . Seznámíme s názvoslovím květin a se základy estetiky, zaměříme se také na tzv. květomluvu a příležitosti, ke kterým se různé květiny darují atd. V kroužku děti pracují jak s dodaným květinovým materiálem z Holandské burzy, tak se sezónními plodinami, které si částečně i samy donesou. Z každého kurzu si děti odnášejí své výtvory domů.

Kroužek je vhodný pro školní děti a koná se 45 minut. Kurz stojí jednorázově 300,- Kč, při zakoupení 10-ti vstupů nabízíme 10% slevu. Kurz se koná při počtu minimálně dvou a maximálně pěti dětí.

S menšími sourozenci může doprovod počkat v našem hracím koutku. Rodiče mohou být přítomni anebo si naopak můžou v klidu dojít v okolí ateliéru na kávu:-). Ateliér je bezbariérový, psí návštěvy rovněž vítány.

Pokud máte zájem kontaktujte nás, prosím na 777 112 115 nebo pište na rosmarino@rosmarino.

Nabízíme 10% sourozeneckou slevu a také slevu při pravidelné návštěvě kroužku celé pololetí.

Termíny