Křest novinky herce a moderátora Petra Rajcherta

Volný čas

V úterý 13. října v 16.00 pokřtí herec, moderátor a spisovatel Petr Rajchert v Domě knihy Knihcentrum novinku Ruku na srdce, náhody neexistují.

Nehodláte se smířit s životními stereotypy? Přitahuje vás dobrodružství? Rádi se pohybujete na ostří nože? Chcete se vždy rozhodovat sami za sebe? Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém zažijete s reklamním kreativcem Tomášem řadu vyhrocených situací.

Herec, zpěvák a saxofonista Petr Rajchert vystudoval DAMU. Jako hudebník se stal známým díky skupině Starý Hadry, později přejmenované na Chinaski, kterou spoluzakládal. Po svém odchodu z Chinaski založil skupinu Inter. Diváci si jej pamatují z televizních filmů a seriálů Život na zámku a Správce statku. TS Ostrava mu v roce 1998 nabídlo jednu z hlavních rolí v pohádce Císař a tambor (režie Václav Křístek). Diváci ho znají také jako moderátora. Společně s Janem Hrabětou uváděl pořad Hodinový manžel a od září 2010 moderuje také Dobré ráno.

Návštěvníci besed se mohou během měsíce října zúčastnit slosování o vstupenky na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat KNIHOBRANÍ. A co se pod tímto názvem skrývá? Čím více KNIH nakoupíš, tím větší slevu máš! Akce platí do 31. 10. 2015. Tak neváhejte a přijďte nakoupit knihy za výhodné ceny!

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Účinkují

Petr Rajchert

Termíny