Rozeběhněte se na pražské RunTour s Plus pro Vás!

Sport

Nestlé spolu s programem Plus pro Vás od Nestlé zvou na poslední zastávku 4. ročníku běžeckého závodu Česká pojišťovna Mizuno RunTour. Ten se uskuteční v sobotu 3. října 2015 v Praze na Ladronce.

Projekt Plus pro Vás od Nestlé, zaměřený na užitečné rady a tipy předních odborníků z oblasti výživy, pohybu a odpočinku, se letos stal výživovým partnerem běžeckého seriálu RunTour. Během pražského závodu tak lidé budou moci navštívit stan Plus pro Vás, kde na ně čekají aktivity pro dospělé i pro děti. Mezi ně patří například měření BMI, poradenství v oblasti vyváženého životního stylu nebo zajímavé dárky.

Podpora zdravého životního stylu patří mezi naše dlouhodobé aktivity, a běh je jeho významnou součástí. Proto jsme rádi, že jako výživový partner RunTour můžeme jeho návštěvníkům poskytnout užitečné rady pro celou rodinu, “ komentuje partnerství Zuzana Travencová, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé.

Samotný závod RunTour si může užít skutečně každý člen rodiny. Kromě tratí na 5 a 10 km pro dospělé sportovce jsou totiž připraveny i závody pro děti, a to na 500 a 1000 metrů. Mezi další speciality patří i takzvaný tandem, který mohou běžet smíšené dvojice.

Michal Štýs, projektový manažer RunTour, k běhu dodává: „Jsme rádi, že můžeme spolu s Nestlé podpořit všechny kategorie běžců, včetně těch nejmenších, pro které je závod zážitkem i dobrým startem ke zdravému způsobu života. Navíc putuje 50 Kč z každého startovného na charitativní účely, takže účastníci dělají nejen něco pro své zdraví, ale i pro druhé.“

RunTour na pražské Ladronce zakončí sérii závodů, které dosud proběhly Českými Budějovicemi, Olomoucí, Hradcem Králové, Libercem, Brnem, Ostravou a Plzní. Více informací o seriálu a registraci na závod najdete na  www.run-tour.cz.

Těšíme se na setkání u stánku Plus pro Vás na běžeckém závodu RunTour v Praze!

Termíny