K-PAX, Svět podle Prota

Divadlo, Volný čas

Inscenace K-PAX, možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidnými a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu. 

Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX vzdálené od Země několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii však obrátí naruby životy všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince. 

Divadelní hra K-PAX laskavým humorem, který často zamrazí svou přesností, pojmenovává neduhy naší společnosti. Během představení se budeme mít možnost ponořit do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých. 

Nejbližší představení 19.10, 22.11. a 5.12.2015 vždy v 19:00 v Divadle Bolka Polívky. 

Hrají: Radim Fiala, Petr Halberstadt, Marika Procházková, Eva Novotná, Petr Bláha, Michal Bumbálek, Alexandra Palatinusová / Marta Maťová, Martin Siničák / Jakub Urbánek 

http://www.divadlobolkapolivky.cz/program/72-repertoar/dalsi/1391-k-pax-svet-podle-prota.html 

www.stageart.cz

Účinkují

Radim Fiala, Petr Halberstadt, Marika Procházková, Eva Novotná, Petr Bláha, Michal Bumbálek, Alexandra Palatinusová / Marta Maťová, Martin Siničák / Jakub Urbánek 

Kontakty

www.stageart.cz

Termíny