Prolog k 13. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů

Volný čas

V úterý 6. října v 17.00 proběhne v Domě knihy Knihcentrum prolog k 13. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. V rámci programu se uskuteční tradiční beseda s protagonisty, členy poroty a hosty festivalu. Akce bude doplněná promítáním vybraných sestřihů filmů a představením programu festivalu. Návštěvníci obdrží poukaz 1 + 1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.


Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za dvanáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. V loňském roce putoval čtyřiceti třemi českými a slovenskými městy. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tematikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.


Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Termíny