Tři tváře Ekvádoru

Volný čas, Turistika

V pondělí 5. října v 17.00 se v rámci doprovodného programu u příležitosti 13. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů můžete zúčastnit besedy horské průvodkyně Marie Klementové. Návštěvníci obdrží poukaz 1 + 1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.


Ekvádor je jednou z nejrozmanitějších zemí na naší planetě. Středem země se táhne hřeben And s více než šestitisícovými vrcholky, na východ od And se rozprostírá kam až oko dohlédne tropický deštný amazonský prales a pokud překonáte tisíc kilometrů Tichého oceánu, přistanete přímo na ostrovech Galapágy. Během promítání navštívíte všechny tři tváře Ekvádoru, ale rozhodně ne jako pohodlní baťůžkáři přejezdem z místa na místo. Podniknete několikadenní průstup džunglí, zdoláte několik andských vrcholů včetně Chimboraza a relaxace na Galapágách bude jenom třešničkou na cestovatelském dortíčku.


Marie Klementová je původem z Opavy, dnes již plnohodnotná Brňačka, dlouholetá průvodkyně outdoorových cestovních kanceláří a mladá cestovatelka. Navzdory svému věku stihla navštívit většinu evropských zemí a podnikla i delší cesty mimo Starý kontinent. Nejraději se toulá s fotoaparátem na krku a batohem na zádech po horách.


Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Účinkují

Marie Klementová

Termíny