MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 44.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Kurzy, vzdělání, konference
Ve dnech 30.10.-1.11.2015 se uskuteční v Praze v pořadí již 44. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT. Těšit se můžete na více než 150 programů na osmi místech souběžně – přednášky, besedy, koncerty, cvičení, workshopy, meditace – vše z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativní medicíny.
  NOVINKY – celodenní samostatné programy:
Pro rodiče a děti – pátek 30.10, Makrobiotika – sobota 31.10. a Raw strava – neděle 1.11.
  Z PROGRAMU VYBÍRÁME:
Nabídka programů je opravdu široká, takže si zde každý najde zaručeně „to své“. Pro zajímavost uvádíme některá témata, která určitě stojí za to nevynechat:
Genové klíče, Rozchodový rituál, Zdravé oči, Unikátní ozdravná metoda Norbekova, Astrální cestování, Bosenské pyramidy, Elektrosmog, Kvantové unášení dle Dr. Kinslowa, Provázení stářím a umíráním, Aktivace energetických bodů, Šamanismus…
  Na výstavě se prezentuje široká řada vystavovatelů, u kterých je možné zakoupit nejen šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku, ale spoustu dalších produktů, jen těžko dostupných v běžné prodejní síti. Součástí prodejní výstavy jsou i oblíbené poradny.
  Festival se koná v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano, nebo na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Termíny