Florbalové utkání žen: Bohemians vs. Tatran Střešovice

Sport

│Extraliga žen│ Florbalistky FbŠ „pipni.cz“ Bohemians mají v sobotu odpoledne na programu první domácí utkání v letošní sezóně. Soupeřkami jim budou hráčky Tatranu Střešovice, které si brousí zuby na lepší umístění v extralize žen než v minulé sezóně a jistě by rády zaskočily favoritky tohoto zápasu.

V sobotu odpoledne se na Děkance střetnou loňské semifinalistky z FbŠ „pipni.cz“ Bohemians a hráčky Tatranu Střešovice, které  musely zachraňovat extraligovou příslušnost až v baráži. V derby se ovšem mažou papírové předpoklady a ze začátku sezóny je navíc určitě více prostoru pro překvapení.

Podaří se „tatrankám“ překvapit klokanky? Jen těžko očekávat, že by FbŠ „pipni.cz“ Bohemians chtělo utkání vypustit, když v prvním kole podlehlo silným Vítkovicím 3:8 a z Ostravy odjelo bez jediného bodu. Zelenobílé hráčky by letos opět zopakovaly minimálně semifinálovou účast a k tomu potřebují pravidelný přísun bodů z utkání s papírově slabšími soupeři.

K tomu by jim mělo pomoci i angažování finského trenéra Jesseho Backmana, který od této sezóny klokanky nově vede. Tým navíc posílilo několik talentovaných juniorek, které mají veliký potenciál a měly by přispět k úspěchu v celé sezóně.

Na utkání se očekává početná divácká návštěva z řad obou táborů, která požene své favoritky za vítězstvím.

Po utkání následuje zápas Tipsport Superligy mezi florbalisty FbŠ Bohemians a Florbal Chodov od 18:00.

Zápasy 2. kola nejvyšších domácích soutěží proběhnou 26. 9.2015 ve sportovní hale Děkanka.

Sobotní program – 26.9.2015:

Od 15:00 – FbŠ „pipni.cz“ Bohemians vs. Tatran Střešovice – Extraliga žen

Od 18:00 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov – Tipsport Superliga

Termíny