Festival Young for young

Výstava, Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Festival Young For Young 2015

Festival Young for young - festival mladých divadel pro diváky mladé nejen věkem - startuje letos popáté. I tentokrát se můžete těšit od 28.září do 3. října 2015 na pořádnou porci toho nejlepšího a nejzajímavějšího z naší současné mladé divadelní scény. Své pevné místo zde pochopitelně nachází i činohra Městského divadla v Mostě a scéna Divadla rozmanitostí. Letos ovšem ve větší míře než obvykle. 
Festivalem totiž oslavíme 30 let existence nové divadelní budovy. Slavte s námi!

Letošní hlavní program nabízí jak známé kvalitní „značky“, tak i méně známé, nebo úplně nové divadelní soubory. Vedle profesionálů se tak na festivalové scéně sejdou i amatéři nebo děti. 

V off programu vás čekají koncerty, výstavy, mimové, klauni, nebo herecké, výtvarné a taneční workshopy, výherní anketa, soutěž, slack line, ale také překvapení a novinky.


A pozor - off program je jako vždy zcela zdarma!
 Hlavní program nabízíme za zvýhodněné festivalové a studentské vstupné! Doporučujeme proto včasnou rezervaci vstupenek.

I letos slavnostně předáme Cenu Forever young! Tentokrát herečce Evě Klánové a herci Jaroslavu Satoranskému.

Každoročně slibujeme tu nejvyšší kvalitu. Hodnotit ji bude opět studentská porota i samotní diváci. Vylosované hlasy bohatě odměníme!

Protože Festival Young for young je festival mladých divadel - pro diváky mladé nejen věkem - věříme, že své tipy si najde každý, kdo má oči i uši otevřené! Přijďte se nabít novou energií a zážitky a sami se aktivně projevit! Festival Young for young je tady. 
A nezapomeňte doma lampion… 
Těšíme se na Vás!

Účinkují

Městské divadlo v Mostě

Divadlo rozmanitostí

Švandovo divadlo Praha

Činoherák Ú/L

Divadlo Buchty a loutky Praha

Divadlo D21

DAMU Praha

JAMU Brno

a mnoho dalších...

Termíny