Organizátorský kurs Praha

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Ve středu 14. 10. zahajujeme (ale připojit se je možné i později) Organizátorský kurz pořádaný Hnutím Brontosaurus. Kurz bude probíhat každou středu od 18 do 21 hodin a bude trvat až do přelomu dubna a května.Úvodní informační večer je otevřen všem i bez přihlášení, ale budeme rádi, když nám dáte o své účasti předem vědět.

Kurz je určen pro začínající organizátory zážitkových akcí především pro mládež, ale díky širokému záběru a praktickému zaměření bude přínosný i pro zkušené organizátory. Úspěšní absolventi mohou získat osvědčení "Hlavní vedoucí dětských táborů" akreditovaný Ministerstvem školství.

Hnutí Brontosaurus již přes 40 let pořádá tábory pro děti a mládež, jejichž součástí vedle zážitkových a sportovních programů je i dobrovolnická práce na pomoc památkám a přírodě v ČR i v zahraničí. Organizátorský kurz je vynikající příležitostí, jak z těchto dlouholetých zkušeností čerpat i pro Vaši organizaci.

Díky dobrovolnické práci organizátorů i většiny lektorů a díky podpoře Ministerstva školství ČR Vám můžeme kurz o rozsahu 24 tříhodinových seminářů nabídnout za velmi výhodnou cenu 900 Kč. Součástí kurzu jsou také 2-3 víkendové akce, na kterých si účast i organizování zážitkových akcí mohou účastníci vyzkoušet na vlastní kůži.

Více informací a podrobný program naleznete na webu praha.brontosaurus.cz/ohb nebo https://www.facebook.com/events/953270714736842/

Termíny