SUPER SPORTOVNÍ VOZY EXKLUZIVNĚ VE ZLATÉM JABLKU

Výstava, Volný čas, Sport

Srdce každého milovníka luxusních a sportovních aut musí zaplesat při vstupu do galerie v přízemí obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Právě v těchto dnech jsou zde vystaveny čtyři vozy těch nejluxusnějších značek v hodnotě více než třiceti milionů korun. Obdivovat je mohou Zlíňáci v hlavní galerii až do neděle 27. září.

 

V týdnu od 14. září si tak  fanoušci rychlých vozů mohou zblízka prohlédnout Ferrari 458 Speciale F1 v rudé barvě, modré Ferrari California, oranžové Lamborghini Murcielago, které doplňuje i elegantní béžový Rolls Royce Phantom.

 

O týden později bude expozice obměněna o dva další vozy. Jaké, to ještě zůstává zahaleno tajemstvím. O jaké další atraktivní automobilové ikony půjde, se mohou návštěvníci přesvědčit již příští týden v přízemí obchodního centra Zlaté Jablko.

 

A co víc, trojice šťastlivců bude mít příležitost stát se řidičem sportovního vozu. Stačí se zapojit do soutěže o nejlepší selfie vyhlášené na facebookovém profilu Zlatého Jablka. Více na www.zlatejablko.cz

 

 

Termíny