Battle akce: Rest in Beats

Volný čas, Hudba, Pro děti

Touto formou bychom Vás rádi pozvali na první ročník nadcházející taneční soutěže – battle s doprovodným programem pod názvem Rest in Beats, který je uveden pod záštitou Kulturního centra Líšeň ve spolupráci s členy taneční skupiny Abstract Mo Dynasty.

Začínat budeme v dopoledních hodinách tanečním battlem juniorů. Následovat bude kategorie dospělých kde se battle bude pořádat v kategoriích „All-style“ kde budou k vidění streetové styly Hip-Hop, House dance, Poppin‘, Locking‘ a dále v kategorii „b-boying“. V porotě zasedne mezinárodní obsazení například z Anglie/Německa, Ukrajiny, Polska, Slovenské a České Republiky.

K vidění kromě kvalitních českých tanečníků budou také tanečníci ze zbytku Evropy, kteří budou tancovat na hudbu od DJ Jastyho, který hrál na prestižních akcích jako je například Street Dance Kemp nebo Hip Hop Kemp.
Dále na akci bude zajištěno zdravé občerstvení a relax zóna, která bude obsahovat zajímavé stánky s českými výrobky (Algebra fashion a.j. ), budou zde atrakce pro děti a pro rodiče odpočinek v čajovně.

Kontakty

www.kclisen.cz

Termíny