Pilsen Busking Fest 2015

Výstava, Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

Od pondělí 21. do soboty 26. září se bude v Plzni konat druhý ročník festivalu pouličního umění – Pilsen Busking Fest 2015. Celé historické jádro města ožije živými vystoupeními více než sto padesáti českých i zahraničních hudebníků, divadelníků, tanečníků nebo např. artistů. Součástí bohatého programu (denně od 10 do 22 hodin), který je všem návštěvníkům nabízen ZCELA ZDARMA, bude i možnost vyzkoušet si některé umělecké dovednosti na vlastní kůži. Pouliční umění – neboli busking – je ojedinělá možnost, jak být umění blíž!

Více informací včetně kompletního seznamu účinkujících najdete na oficiálním webu festivalu (www.buskingfest.cz) nebo na facebookové akci Pilsen Busking Fest 2015 (www.facebook.com/events/1506457502978858).

Také prosíme všechny, kterým se nápad našeho festivalu líbí, aby nám pomohli přispěním jakékoli částky na naši veřejnou sbírku na adrese www.hithit.com/cs/project/1638/pilsen-busking-fest-2015.

 

Akci pořádají Conexis, z. s., Oupn Ér o.s., Místní borci a Symphony Work za podpory Tullamore Dew, Plzeň 2015 o.p.s., nadace Vodafone a Anděl Music Bar.

Účinkují

Na festivalu se objeví přes 150 účinkujících z Česka, Velké Británie, Itálie, Izraele, Německa, Argentiny, Španělska či Srbska, mezi nimi Dario RossiEcho & TitoSun TailorThom ArtwayJustin LavashN’tokoVasilův RubášElectric Lady a mnoho dalších.

Termíny