Trojjedinost v nás

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Každý z nás se občas ocitl v situaci, kdy se cítil vnitřně ,rozervaně´. Bylo to proto, že hlava měla jiný názor než srdce a chování se možná navíc ubíralo svým vlastním směrem. Když se totiž naše hlava neshoduje s cítěním, cítíme se v nepohodě a to naprosto opodstatněně. Každá část naší bytosti jde jiným směrem a tím se ocitáme ve velkém vnitřním pnutí.

Jen málokdo z nás, k vlastní škodě, má sjednocené myšlení, cítění a jednání. A tato vnitřní nejednotnost vede k oslabení svých sil, protože velkou část své síly vyplýtváme na vlastní vnitřní šarvátky a přetahování.

Jen náš vnitřní soulad nám umožní využití veškerého svého potenciálu. Cesta k tomuto souladu nás sice může stát úsilí – úsilí, které se však nevyčíslitelně vrátí zpátky.

Seminář Trojjedinost v nás je o uvědomění a seznámení se s našimi třemi aspekty – myšlením, cítěním a jednáním. V jeho průběhu poznáme, co nám tyto tři aspekty způsobují, jak nám mohou ztěžovat život, nebo naopak, jak mohou být velcí pomocníci.

 

Účinkují

Seminář vede Ludmila Pražáková – terapeutka a léčitelka s mezinárodním přesahem, zakladatelka terapeutického centra Sluneční vítr. Má více než třináctiletou praxi jako psychoterapeutka v pražské psychiatrické nemocnici Bohnice, kde si našla svůj osobitý a jedinečný přístup k práci. Jako léčitelka pracuje bezmála 20 let. Střípek její práce je zachycen v dokumentu Theodory Remundové Když v tom jedou ženy.

Termíny