Nabitý sobotní program v galerii GUD - kreativní jóga a výtvarný workshop

Pro děti

Přemýšlíte, kam vyrazit o nadcházejícím víkendu? Chcete, aby děti strávily příjemné odpoledne v galerii? Přijďte se podívat k nám. Připravili jsme pro děti nabitý program. V sobotu 12. září od 13:30 hodin se koná výtvarný workshop na téma "Kouzelnálie očima dětí". Od 15:00 hodin bude jóga pro děti s herečkou Petrou Špindlerovou. Vzhledem k omezené kapacitě, doporučujeme rezervaci předem na rezervace@galeriegud.cz. 

Program na sobotu 12. září 2015:

Výtvarný workshop "KOUZELNÁLIE očima dětí"

Kouzelnálie je země o níž se v noci zdá dětem i dospělým, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nikomu nepřeje nic zlého. Země, kde se plní tajná přání.

Pod vedením akademické malířky Marty Hricové, spoluautorky ilustrací knih o Nelince, budou děti na velké plátno tvořit Jezero nádherných ploutví plné barevných rybiček, jezerních víl, vodních rostlin a jiných jezerních pokladů a Kouzelnálii, zemi kde se plní tajná přání. Společné dílo pak bude v galerii GUD vystaveno. Děti si také vytvoří vlastní záložky do knihy nebo jezerní ozdoby inspirované knihou. Jako dárek je pro každého připravena rybí záložka a pexeso.

Workshop je inspirován knihami Nelinka a strom zázraků a Nelinka a Jezero nádherných ploutví (www.onelince.cz). Podobně jako aktuální výstava v galerii GUD.

Čas: 13:30 - 14:30

Věk: 4 - 15 let 

Cena: 190,- 

Výtvarná a kreativní jóga "Proměny" pro děti s herečkou Petrou Špindlerovou

Jóga, na které se vaše děti mouhou proměnit v cokoliv. Výtěžek je věnován nadaci Dětský úsměv při Kojeneckém ústavu v Krči na canisterapii pro děti, které nejen k pohybu potřebují pejska.

Čas: 15:00 - 16:00

Věk: 4 - 15 let 

Cena: dobrovolná

Více na www.galeriegud.cz

Termíny