Barvy podzimu, komponované zábavní odpoledne

Volný čas, Hudba

Jako každý rok, i letos, připravilo centrum denních služeb pro seniory a pečovatelská služba na adrese Zálešná I/3222 od desáté dopolední, Den otevřených dveří, na který navazuje komponované odpoledne Barvy podzimu. To pořádá Charita Zlín za finanční podpory statutárního města Zlína. Akce se uskuteční v zahradě Domovinky.
Příchozí se mohou těšit nejen na oblíbené podzimní občerstvení, ale také na bohatý program. Hned v úvodu bude požehnán obraz sv. Josefa Dělníka, patrona zlínské Charity, který bude umístěn v zahradě k vytvoření klidové zóny ke ztišení a modlitbě.
Tato akce je určena nejen pro uživatele služeb a jejich rodinné příslušníky, ale především pro širokou veřejnost. Jste všichni srdečně zváni.

plakát ke stažení http://zlin.charita.cz/aktuality/

Účinkují

Vystoupí senioři z Kvítkové, Bubenice z Příluku, herec zlínského divadla Pepa Koller se svou muzikální rodinou, děvčata s aerobikem, mažoretky, zahraje harmonikář s dudákem, v několika vstupech se představí jazzová skupina JAZZZUBS. Zpestřením programu bude i skákací hrad a tvořivá dílna pro děti, které doprovodí dospělé. 

Další dokumenty k akci

  
Termíny