Kroužkobraní - veletrh zájmových kroužků pro děti - vypukne již tento víkend v Ostravě!

Volný čas, Pro děti

Již o tomto víkendu 5. a 6. září 2015 si budou moci ostravské děti vybrat kroužek svých snů. Avion Shopping Park Ostrava pro ně už po sedmé organizuje populární Kroužkobraní – obrovský veletrh zájmových činností pro nejmenší. Děti se zde seznámí s náplní téměř šesti desítek sportovních či uměleckých kroužků z celé Ostravy. Do těch se budou moci v případě zájmu rovnou zapsat. Prezentace volnočasových sdružení proběhne v sobotu a v neděli vždy od 10:00 hodin a potrvá až do zavíracích hodin nákupního centra. Návštěvníci Avion Shopping Parku se mohou těšit také na bohatý doprovodný program, včetně autogramiády extraligových volejbalistů VK Ostrava. Celou akci moderuje Magda Otáhalová z populární regionální stanice Hit Rádio Orion.

Hlavní část doprovodného programu se uskuteční na pódiu v okolí kavárny Starbucks. Vždy od 15:00 hodin do 18:00 hodin se zde představí jednotlivé kroužky se svými vystoupeními. Mezi těmi nebude chybět například ukázka klubu Judo Club Baník Ostrava, tanečního uskupení Beat Up Ostrava nebo představení mažoretek Střediska volného času Korunka. Velkou výhodou celé akce je fakt, že v případě zájmu mohou rodiče své dítě do kroužku okamžitě zapsat.

„Kroužkobraní je jedna z našich největších akcí zaměřená na rodiny s dětmi. Pořádáme ji v ostravském Avion Shopping Parku již po sedmé a každý rok je o něj větší a větší zájem jak ze strany veřejnosti, tak ze strany vystavujících kroužků. Jsme rádi, že můžeme rodičům ulehčit mnohdy komplikované a také časově náročné rozhodování o tom, jak zajistit svým dětem smysluplné trávení volného času,“ říká Zuzana Pilipčincová, ředitelka nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava.

Účinkují

 

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny