Prvňáček

Pro děti

První školní den je emotivní a důležitou životní událostí nejen pro samotné děti, ale také pro rodiče. Nákupní centrum Královo Pole se proto rozhodlo tento významný okamžik podpořit a ve spolupráci s Hitrádiem Magic Brno nyní v soutěži hledá prvňáčka, který získá 1. září speciální odvoz do školy a spoustu dárků. Zároveň na první zářijové úterý čeká v nákupním centru zábavný program pro všechny děti.

 „První školní den je významnou událostí nejen pro prvňáčka, ale i pro rodiče a sourozence. Abychom dětem první den ve škole zpříjemnili, připravili jsme pro ně u nás v nákupním centru zábavný program,“ říká manažerka centra Jaroslava Kovárníková.   

Letošní ročník Prvňáčka bude ve znamení kreslení. Rodiče i děti mohou posílat nakreslené obrázky se zážitkem z prázdnin na e-mail Hitradia Magic Brno magicbrno@hitradio.cz. Ze všech příchozích vybere porota Hitrádia Magic Brno ten nejhezčí, který bude odměněn nezapomenutelným zážitkem v podobě odvozu do školy džípem s týmem rádia a další dárky.

Nákupní centrum Královo Pole vítěze odmění školní výbavou od značky McPen, poukázkou na ovocný nápoj od společnosti BubbleStation, dárky od Vitaland, Bambule, poukázkami na výrobu klíčů s obrázkem dle vlastního výběru, či k nákupu v Takko a Deichmann a mnoha dalšími dárky. Ceny obdrží i maminka, paní učitelka a spolužáci vítězného prvňáčka. Ti se mohou těšit na dárkové poukazy od A3 Sport či různé dárky od společnosti JYSK.

NC Královo Pole připravilo na první školní den bohatý program pro všechny děti. V nákupním centru na ně čeká první zářijový den od 11 do 17 hodin celá řada soutěží a her, skákací hrad, malování na obličej a soutěže o ceny.

Nákupní centrum Královo Pole se dlouhodobě věnuje podpoře a akcím pro děti, připravovaná soutěž PRVŇÁČEK HITRÁDIA MAGIC BRNO 2015 je toho jasným důkazem.

Termíny