Robin Hood

Divadlo, Volný čas, Pro děti

Robin Hood

Zasáhne Vaše srdce náš Robin Hood? Hrdina, jež málokdy mine svůj cíl? Známý příběh o hrdinství a lásce Vám zazpívá, zatančí a zahraje velká minorská banda doplněná živou kapelou.

 

Nikdy bych nevěřil, že mě složí holka z hradu

ale přiznávám, jsem na kolenou

poražený ženou

Najednou

jen na ni pomyslím a ruce se mi chvějou.

 

Nikdy bych nevěřila, že zaujme mě floutek z lesa

ale přiznávám, teď chci být s ním

je to divné, já vím

Najednou

že v prostřed noci za mnou přijde, já sním.

Pro divadlo Minor napsal text scénárista Petr Vodička. Režie se ujala choreografka a režisérka Lenka Vagnerová, která za své předešlé práce získala např. HERALD ANGEL AWARD 2014 a TOTAL THEATRE AWARD NOMINATION na Fringe Edinburgh Festival 2014. Asistenta režie zastoupuje tanečnice roku 2014 (Cena České taneční platformy) Andrea Opavská. Hudbu složili muzikanti, kteří mají na svědomí i oblíbený divadení koncert Perníková chaloupka (Dalibor Mucha, Tomáš Vychytil a Luboš Nohavica). O scénu, projekce a light design se postaral akub Kopecký, držitel nominace Cena Alfreda Radoka a Čestného uznání Balet 2014, kostýmy navrhla kostýmní výtvarnice Daniela Klimešová.

6+

 
Účinkují

Spolupracovali
Scénář: Petr Vodička
Režie, choreografie: Lenka Vagnerová
Dramaturgie: Petr Vodička, Iva Kopecká
Hudba: Dalibor Mucha, Lubomír Nohavica, Tomáš Vychytil
Scéna, lightdesign, projekce: Jakub Kopecký
Kostýmy: Daniela Klimešová
Asistent režie: Andrea Opavská
Hrají: Ondřej Bauer, Jana Burášová, Markéta Frösslová, Zuzana Stavná, Michaela Váňová, Nikol Fryšová,  Václav Jelínek, Karel Kratochvíl, Gustav Hašek, Ondřej Nosálek, Petr Reif, Pavol Smolárik, Petr Stach, Zbyněk Šporc, Lukáš Homola, Jan Hrovatitsch, Jan Matásek, Dalibor Mucha, Luboš Nohavica, Tomáš Vychytil
Kontakty

www.minor.cz

Termíny