LadronkaFest 2015

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě LADRONKAFEST 2015, který už čtrnáctým rokem pořádá Městská část Praha 6, se nezadržitelně blíží. V parku Ladronka v Praze 6 se bude prezentovat přes 60 volnočasových aktivit pro děti, dospělé i milovníky adrenalinu, a to už v sobotu 12. září od 11.00 do 22.00 hodin.

Tradiční soutěž studentských kapel byla už na internetu a Facebooku Ladronkafestu ukončena. Teď už všichni finalisté, kteří vzešli z hlasování fanoušků, pilně cvičí na svá živá vystoupení přímo na festivalu. Vítězem se v sobotu odpoledne stane ta z kapel, která na Ladronce sklidí největší aplaus od diváků.

Některé atrakce si dokonce vyzkoušejí i české celebrity. Odpoledne se svými dětmi na Ladronkafestu stráví například Agáta Prachařová, Ester Janečková, Kristina Kloubková nebo Vincent Navrátil.

Chybět nebudou ani hvězdy muzikálu Romeo a Julie, jejichž fanoušci se mohou těšit nejen na autogramiádu zpěváků, ale i živé ukázky ze samotného muzikálu.

Na Ladronkafestu také vyvrcholí letošní ročník projektu Letní výzva pro srdcaře, který probíhá celé léto ve spolupráci Nadace Naše dítě a Jeden měsíc běžce.
Pro děti bude ve spolupráci s OCRA CZ (Česká asociace extrémních závodů) připraven menší překážkový závod, nouze nebude ani o další aktivity.

Účinkují

Večer si hudební fandové přijdou na své při představení muzikálu Romeo a Julie, koncertě kapely Iglů a hlavně finálním koncertem rappera LIPO. 

Termíny