Šmoulí školka v Galerii Harfa

Pro děti

LETNÍ PRÁZDNINY POMALU A JIŠTĚ KONČÍ, A TAK JE NA ČASE SE TROCHU NALADIT NA ŠKOLNÍ DOCHÁZKU. NA POMOC PŘISPĚCHAJÍ ŠMOULOVÉ, KTEŘÍ DĚTEM NÁVRAT DO ŠKOLNÍCH LAVIC ZPŘÍJEMNÍ. SKVĚLÉ ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY, PÍSNIČEK A HER ČEKÁ NA DĚTI V GALERII HARFA.

Galerie Harfa nabídne v pondělí 31. srpna 2015 dětem odpoledne plné šmoulí zábavy. Program začíná ve 13 hodin a potrvá až do 18 hodin v prostorách obchodního centra. Děti a rodiče se mohou těšit na šmoulí školu, budou pomáhat Šmoulince s neposlušnou aktovkou a dojde i na zlého Gargamela.

Všechny děti obdrží po příchodu do Galerie Harfa soutěžní kupony se čtyřmi vyznačenými stanovišti. Ta jsou rozmístěna různě v prostorách obchodního centra a děti na nich budou plnit jednotlivé úkoly. Za splněné úkoly dostanou na hlavním stanovišti malou odměnu. A nejen to! Vyplněné kupony pak mohou vhodit do slosování o hodnotné dárky, které proběhne v 17 hodin.

Ve šmoulí škole budou děti testovat svou rychlost a postřeh přímo ve školních lavicích. Stačí jen odpovědět správně a včas na položené otázky. Pomocnou ruku bude potřebovat také Šmoulinka a její neposlušná aktovka. Děti budou mít za úkol jí poradit, co do školy patří a co nikoliv. Na dalším stanovišti se budou strefovat do zlého a obávaného Gargamela. K tomu jim poslouží dětské pistolky Nerf, díky kterým pomohou přemoci úhlavního nepřítele šmoulů. Kreativitu a zručnost pak využijí ve šmoulí výtvarce, kde si vyrobí záložku do knihy.

Na akci samozřejmě nebude chybět ani šmoulí maskot, se kterým se mohou děti na památku vyfotit. Na hlavním stanovišti si mohou děti zatančit, zazpívat šmoulí písničky a zahrát další zábavné hry. Partnery akce, kteří pro děti připraví stanoviště, ochutnávky a jiné pozornosti jsou DinoPark, Tapi Tea, Grycan, Bambule, HM Studio Hračky, Albert, YOBAR, Sweet Story a Papírnictví AKM. Zúčastnit se mohou děti v každém věku. Tak hurá do šmoulí školy!

V případě hezkého počasí se bude celá akce konat přímo na střeše Galerie Harfa.
   
www.galerieharfa.cz

Termíny