Výstava HolešoviceNOW

Výstava

Když Holešovičáci fotí Holešovice... 

To, jak vidí současné Holešovice lidé, kteří v Holešovicích žijí, studují nebo jimi jen projíždí, uvidíte po dobu 3 týdnů v září 2015 na venkovních panelech před areálem komplexu Classic 7. Vystaveny jsou vybrané fotografie z veřejné instagramové galerie, kterou tvoří "Holešovičáci" pod označením fotografií #holesovicenow , na výstavě ale prezentují fotografie i profesionální fotografové či kreativci z holešovických IT firem.

Výstava HolešoviceNOW je první lokací fotografického festivalu Fotosféra, který bude v Holešovicích probíhat celé září 2015.

Holešovice jsou pražská čtvrť plná kontrastů a velkých změn. Původní neúrodná oblast v záplavové části vltavského meandru se nejdříve změnila v jedno z nejvýznamnějších průmyslových předměstí Prahy, poté ji výhodná poloha Holešovic v tzv. širším centru předurčila k výstavbě administrativních budov i bytových komplexů. Nyní jsou Holešovice čtvrtí, kde vedle sebe naleznete starou patinu průmyslových budov, krásu řeky a přístavu i pohodlné bydlení jakéhokoli vkusu. Holešovice si zamilovali jak zahraniční investoři, mladé rodiny i intelektuálská a hipsterská smetánka – od každého kousek naleznete na fotografiích expozice HolešoviceNOW

Termíny