Sobotní chrtí dostihy v Greyhound Park Motol, čtyřkolky pro velké i malé, Lamborghini

Volný čas, Sport, Pro děti

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu.Uvidíte dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze v Praze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby.

Tuto sobotu v Greyhound Park Motol uvidíte také dva vzácné unikáty:
Unique Greyhound Lamborghini a Greyhound Gucci, vzácně působivého vzezření

Co společného mají závodní greyhound Gucci a Lamborghini Gučínek?
Lamborghnini Gučínek je jediné "Greyhound Lamborghini" na světě - unikátnost sportovního skvostu, který budete mít možnost spatřit na dráze v Greyhound Park Motol tuto dostihovou sobotu, bude patrná na první pohled - jde jednak o speciální úpravu z kompozitních materiálů a hlavně - žádné jiné "Lambo" se nehonosí nápisy greyhound.
Greyhound Gucci je chrtí závodní fenomén, který dosáhl až na nejvyšší závodní titul, který může chrt dosáhnout: Zlatý chrt - Velmistr.
Máme pro vás, naše milé návštěvníky, překvapení v podobě trička s foto Lamborghini a Gučínkem - kdo si jej v sobotu pořídí, (koupě možná v recepci budovy) bude mít jedinečnou možnost se před Lamborghini vyfotit. Tato možnost se již nemusí opakovat, tak ji nepromeškejte.

Na co se můžete těšit:
- volné jízdy čtyřkolek (Pedal Go-Karts, neboli šlapadla)
- dostihy chrtů
- tipování na chrty
- fotografování s vítězem závodů
- výtečná domácí kuchyně s grilováním

Tak se skvěle nalaďte a přijdte si užít jedinečné zábavy

Termíny