Čokoládový festival

Výstava, Volný čas
Do kulturního domu TRISIA zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 16. do neděle 18. října 2015 se zde uskuteční Čokoládový festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.   Čokoládový Festival 2015 v Třinci, pořádaný agenturou ChrisFromParis je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Čokoládový veletrh se představí v prostorách KD TRISIA, a.s. a návštěvníkům nabídne tři hlavní sekce:
• Velkou výstavu obalů čokolád z celého světa
• Kulinářskou přehlídku, na které pražští šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty
• Prodejní stánky partnerských organizací

Tento rok pořadatelé otevřeli dveře Čokoládového Festivalu i dalším pochoutkám, a to vaflím, perníkům a bonbonům.
Návštěvníci se mohou těšit např. na kulinářské přehlídky šéfkuchařů, kde mohou zhlédnout přípravu rozličných dezertů, ale také méně obvyklých jídel: vepřová panenka plněná švestkami přelitá bylinkovou čokoládou s bramborovými placičkami, bramborovo-tvarohové noky v pomerančové čokoládě, jež bude zdarma nabídnuto k ochutnání.
Ve výstavní části festivalu bude k vidění bezmála 1.000 obalů čokolád z celého světa, které pro účely akce zapůjčil p. Stanislav Kramský. Výstavu pak doplní historické předměty, filmové dokumenty a fotografie.
Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností ChocoMe, Carla, Kamila chocolates, Italské Liker, Kamelie – Víno z Francie, Gold Pralines, ChocoKebab …
Návštěvníci si budou moci zakoupit čokoládové pivo, ochutnat vafle, palačinky a mnoho dalšího.
Součásti festivalu budou přednášky na téma výroby čokolády. Vstup na přednášky zdarma.

Bude to jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Festival bude probíhat v těchto dnech:

16.10. od 14.00 - 18.00 hodin
17.10. od 10.00 - 18.00 hodin
18.10. od 10.00 - 16.00 hodin     Vstupné: dospělí 50 Kč; důchodci, ZTP, studenti 30 Kč; děti do 10 let zdarma   Vstupenky k zakoupení v den konání akce.   Pořadatel: ChrisFromParis  
Termíny