Pochod s chutí

Sport, Pro děti, Turistika
Turistický pochod s chutí..

Pochod s chutí- turistický pochod plný dobrotJe pořádaný KTL (Klubem turistů a lyžařů) Brno, sekce KČT (Klubem českých turistů), ve spolupráci s magazínem GASTROVYLETY.CZ a pod záštitou starostky městské části Brno – Komín Mgr. Miladou Blatnou.
Cílem pochodu je zdravý pohyb v přírodě, seznámit účastníky s okolní krajinou, přírodními památkami, představit farmářský (domácí) způsob chování hospodářských zvířat, zpracování produktů a jejich výrobou.
Akce je zaměřena na rodiny s dětmi, aktivní turisty a cyklisty, zaměstnance Technologického parku, studenty VUT Brno a všechny, koho zajímá okolí Brna a zdravý životní styl.
Pochod se koná 19.9.2015a start má v Brněnském areálu KTL KáČaTa odkud se trasy rozcházejí a opět spojují v cíli na letišti Medlánky.
Farmářské produkty na turistickém pochodu s chutíNa jednotlivých kontrolních stanovištích se účastníkům představí zástupci jednotlivých farem a regionálních producentů.
Pochod není pouze pro pěší, ale také pro cyklisty a jsou připraveny 3 pěší trasy a 4 cyklistické.
V cíli je připravený zajímavý doprovodný program, vyhlídkové lety se slevou,kuchařská show ve stylu  molekulární gastronomie s tekutým dusíkem, prodej farmářských produktů, zábavné hry pro děti a mnoho dalšího.

Termíny