Středeční kurz základů kreslení od 17 do 19 hodin

Kurzy, vzdělání, konference

Srdečně všechny zveme od 2. září do kurzu základů kreslení. Společně se během 15ti lekcí naučíme pracovat s médii jako je tužka, uhel, pastelka a barevné křídy. Zaměříme se i na jejich kombinování, zda a jak je to možné. Vyzkoušíme si různé materiály, na které lze kreslit. Naučíme se základy perspektivy a kompozice. Vyzkoušíme si také kreslení portrétu podle živého modelu a pokud počasí dovolí, tak kresbu v plenéru.

Komu je kurz určen?

Všem, kteří si chtějí vyzkoušet kresbu, nebo zdokonalovat své dovednosti v této disciplíně, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti a není jim méně než 16 let.

Základní informace o kurzu a cenách:

kurz zahrnuje 15 lekcí po 2 hodinách (nebude se konat 28. října, je státní svátek). Bude probíhat každou středu od 17 do 19 hodin. První lekce je 2. září a poslední proběhne 16. prosince. Cena za 15 lekcí je 2900 Kč. Lze se domluvit i na zkušební hodině, či platbě každé lekce zvlášť, zde je cena za 1 lekci (2 hodiny)  250 Kč.

V ceně jsou zahrnuty tužky a guma na začátek kresby tužkou, papíry po celou dobu kurzu. Ostatní pomůcky (pastelky, uhly, křídy) již v ceně zahrnuty nejsou a každý účastník si je obstará sám.

 
Termíny