Běh pro všechny - šestihodinovka pro běžce i neběžce

Volný čas, Sport, Pro děti

Charitativní šestihodinovka s doprovodným programem pro děti, kde jsou vítáni všichni běžci i neběžci, kteří si rádi užijí pohodový den v přírodě.

Není potřeba být žádný velký sportovec. Kromě běžců na okruhu rádi přivítáme i chodce, vyznavače nordic walkingu, vozíčkáře, maminky s kočárky, rodiče s dětmi, babičky, dědečky, zkrátka všechny, kdo se do toho rozhodnou jít s námi.

Běhat a chodit budeme na okruhu lesoparkem o délce 1.4 km s jednou občerstvovací stanicí, přičemž za každý absolvovaný okruh přispějeme symbolickou částkou občanskému sdružení Centrum pro všechny na rekonstrukci a rozšíření dětského hřiště. Začít a skončit je možné kdykoliv v průběhu akce, stejně tak je normální dělat si přestávky.

Doprovodný program pro děti

Přímo na Ostrově bude na děti čekat velká trampolína, gumoběh a další zábavné, pohybové a rukodělné aktivity. Startovní samolepka, kterou obdržíte na základě bezplatné registrace, je pro vás vstupenkou nejen na doprovodný program na Ostrově, ale i do herny a na hřiště v objektu, kde bude zázemí akce.

Bezplatná registrace na akci

Termíny