Kari Traa Urban training Litoměřice

Volný čas, Sport

Kari Traa Urban training Litoměřice

Nebaví Tě přeplněné posilovny, máš ráda čerstvý vzduch a chceš si dát pořádně do těla a užít si spoustu zábavy?

Urban training je to, co hledáš!

Věříme, že si můžeš své tělo zpevnit, ať jsi kdekoli – s použitím prvků kolem sebe, jako jsou kopce, stromy, lavičky a prolézačky. Potřebuješ jediné! Dostatek čerstvého vzduchu a cvičení s různými technikami. Urban training je kombinace tělesného cvičení s kardio, sílou a interevalovým tréninkem.

Více informací na http://www.urbantraining.cz

 

16.9.2015

Prezence: od 16:00 – 17:00 h  Prodejna Scandinavia (Ulice Jarošova 32, vedle Kávy s Párou) (Pozor je nutné se zaregistrovat předem, místa jsou omezená! Maximální počet přihlášených je 100!) Start: v 17h (místo bude upřesněno) Délka tréninku: 120 min

 

Co Tě čeká? 120 min intenzivního cvičení pod dohledem zkušených lektorů (trénink je navržen tak, aby jej zvládl každý). Trénink je rozdělen až do 5 skupin, které se postupně střídají na jednotlivých posilovacích stanovištích – mezi stanovištěm se přebíhá!

Přihlášení obdrží skvělé funkční triko Kari Traa v hodnotě 1000,-Kč a energetickou tyčinku RAW BITE (100% přírodní, bez lepku a bez přidaného cukru). Jedinečná možnost zakoupit oblečení Kari Traa za exkluzivní ceny přímo na místě registrace - 25% sleva

 

Co si vzít s sebou?

Sportovní oblečení (skvělé funkční tričko od Kari Traa obdržíš při prezentaci), sportovní obuv, pití, dobrou náladu a chuť si zasportovat. Možnost převlečení a osprchování se, je na místě zajištěno.

S touto akcí je spojena I akce Maminy Cup - aktivní venkovní cvičení pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené, zde bude hromadná ukázka strolleringu, proběhne I závod s kočárky o ceny.

 

Scandinavia Litoměřice

Jarošova 165/32

412 01 Litoměřice

Česká republika

Termíny