Ponny škola

Volný čas, Pro děti

Jízda na malých i velkých ponny koních v Praze může být pro vaše děti jednou z nejlepších zkušeností v jejich životě. Ať už půjde o dodání pocitu sebedůvěry, zvládnutí disciplinovanosti potřebné k práci s koňmi nebo jen o pouhou radost ze splněného snu o jízdě na koni, jízdy na poníkovi pro děti v Praze jsou skvělou volbou. Nejtěžším úkolem pro vás mohlo do této chvíle být nalezení toho nejlepšího jezdeckého klubu pro vaše děti. Budiž vám odpovědí naše Ponny škola v Přední Kopanině.

.

Provozní hodiny

Jezdecká školička je otevřená celoročně, svým klientům jsme k dispozici 6 dní v týdnu , kromě pondělí to maji koně odpočinek. Pro žáky Jezdecké školičky  jsou sjednávány individuálně lekce podle jejich časových možností a po vzájemné dohodě s námi.Nejedná se o pravidelnou docházku.

V zimním obdobi jezdíme v kryté hale..

Objednávky jsou přijimány 24 hodin předem na čísle: 606530997 denně do 22 hodin

 

Procházka pro nejmenší

Vhodná pro děti od 2 do 6 let,možnost doprovodu rodičů. Seznámí se s koníkem a projede se na něm v kroku po okolí našeho sportovního arealu , ideální pro získání stability na koni a především pro získání vztahu k těmto krásným zvířatům.Možnost procházky rodičů s dítětem na našem poníkovi,po odborném zaučení vedení poníka.Objednávky jsou přijimány 24 hodin předem na čísle 606530997

 

Procházka trvá                                           - 30 minut.    cena 300Kč.

Procházka trvá                                           - 60 minut.   cena 500Kč.

 

 

Výuková lekce

Vhodná pro děti od 6 do 15 let. S každým dítětem začínáme individualní výcvik na úrovni, která odpovídá jeho schopnostem. Děti se postupně učí sedět na koni ve všech jeho chodech (krok, klus, cval), poté se začne učit koně i vésl, to vše na lonži.

Následují tréninky na jízdárně, kde se dítě naučí jezdecké základy s koníkem. Pokračovat s výcvikem můžeme až na úroveň pony závodů, dle zájmu dítěte.Výuková lekce trvá 60 minut a obsahuje čištění a sedlání koně, krátkou procházku a intenzivní výcvik. Jednotlivé části lekce jsou opět přizpůsobeny schopnostem dítěte. Výcvik probíhá na hodných ponících, které mohou ovládat i ty nejmenší děti.V zimním obdobi jezdíme v kryté hale.

Neni vyžadována pravidelná docházka.Lekci si můžete pro dítě objednat  24 hodin  předem na čísle: 606530997.

 

Vybavení

Jezdecké helmičky jsou k dispozici přímo na místě.

Jaké oblečení je nejvhodnější na ježdění?

Přiléhavé dlouhé kalhoty nejlépe legíny , bundy a boty s hladkou podrážkou,běžné sportovní oblečení ( dle počasí ) Přestože zaručení co největší bezpečnosti dětí je v naší Ponny školičce prioritou, za každé dítko nese odpovědnost jeho rodič

.

Tělovýchovná Jezdecká Jednota

Nové domy 16

164 00 Praha 6 – Přední Kopanina

WEB. WWW.TJJPREDNIKOPANINA.CZ Tel:606530997

Termíny